DİMES

EN

Galapagos Tatili Kazanan Muvafakatnamesi

KAZANAN MUVAFAKATNAMESİ

…../…../2018

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi kapsamında düzenlediğiniz kampanya uyarınca aşağıdaki şartları yerine getirerek Ekvador’a bağlı takımadalar olan Galapagos’a seyahat hakkı kazandım. Bu kapsamda Nobel Pazarlama Limited Şirketi (‘’Nobel Pazarlama’’) ben ve benim talebim üzerine belirlenecek olan bir kişinin daha seyahat kapsamındaki otel, ulaşım ve seyahat sigortası (bunlarla sınırlı olmak kaydıyla) giderlerini karşılayacaktır.

İşbu muvafakatname uyarınca Nobel Pazarlama’nın resmi sitesi https://www.dimes.com.tr/galapagos-tatili-katilim-kurallari ’da yer alan Nobel Pazarlama Limited Şirketi Galapagos Gezisi Kampanya Katılım Kuralları” ve aşağıda yer alan kuralların gereğini yerine getirerek başvurumu tamamladığımı, başvuru sonucunda bu şartları sağladığım için seyahat hakkı kazandığımı, bu şartların karşılanmadığının ortaya çıkması halinde ortaya çıkacak zararlardan yalnızca ve direk olarak sorumlu olduğumu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Kampanya kapsamında yerine getirdiğim koşullar:

  1. Yarışmaya katılmak için, başvuru sahibi olarak kendi Instagram hesabım üzerinden DİMES’i (@dimes.tr) takip ettim.
  2. Kendi Instagram hesabım üzerinden 11.09.2018 – 18.09.2018 tarihleri arasında #hayatabaskabak hashtagi ve @dimes.tr hesabını mentionlayarak bir kahvaltı fotoğrafını kendi duvarımda paylaştım.
  3. Bu kapsamda bu paylaşım yapılırken ve daha sonrasında hesabım açıktı. (Gizli hesaba sahip kullanıcıların başvuruları değerlendirme altına alınmamıştır.)
  4. Yaptığım paylaşımda rakip ürünlerle, cinsellikle alakalı veya siyasi görüş, argo, hakaret içeren bir görsel/metin bulunmamaktaydı.
  5. Paylaşımı yaptığım sırada 18 yaşını bitirmiş bulunmaktaydım.
  6. Paylaşım sonucunda kampanyanın kazananıyla alakalı seçim jüri tarafından yapılmış olup, bu konu bilgim dahilindedir.
  7. Kampanyaya katılabilme şartlarından olan DİMES çalışanı, DİMES çalışanlarının birinci dereceden yakını ve bu kampanya kapsamında DİMES’in işbirliği yaptığı firmaların çalışanı ve bu firmaların çalışanlarının birinci dereceden yakını olmama şartını yerine getirmekteyim. 

Kampanya kapsamında tarafımca paylaşılarak jüri tarafından seçilen görseli, yalnızca şahsi amaçlarla kullanabileceğimi; işbu görseli bahsi geçen proje dışında, ücret karşılığı veya ücretsiz herhangi bir ticari amaçla kullanmayacağımı, işbu görsel ile başka bir yarışma ve sair projeye katılmayacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

İşbu muvakatname uyarınca, seyahat öncesinde, seyahat sırasında veya sonrasında, seyahat ile alakalı doğabilecek her türlü maddi ve manevi zarardan (doğal afet, ölüm, kaza , kabile saldırısı, her türlü hastalık veya zehirlenme, yolculuk kazaları, suça mağdur olma vb. mücbir sebepler) Nobel Pazarlama’nın veya Nobel Pazarlama’nın aracılıkta kullandığı diğer hukuki kişilerin(jüri üyeleri ve dizi ekibi de dahil olmak üzere) sorumlu olmadığını, bu zararlara dair tüm sorumluluğun yalnızca şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

İşbu muvafakatname uyarınca, söz konusu seyahat sırasında,öncesinde veya sonrasında geziyle alakalı Nobel Pazarlama, DİMES ana markası ve alt markaları, şirket sahibi ve çalışanları ile ilgili olumsuz herhangi bir beyanda bulunmayacağımı, seyahat sırasında başka markalarla alakalı herhangi bir sosyal medya paylaşımı yapmayacağımı, DİMES ve bağlı şirketlere ait edindiğim Gizli Bilgiler’i ifşa etmeyeceğimi ve üçüncü kişilere aktarmayacağımı, gezi süresince instagram hesabımı açık tutacağımı, gezi sırasında çekilmiş fotoğrafları ve sosyal medya paylaşımlarımı( tüm postlar kalıcı olmak şartıyla 1 adet DİMES’in sağlayacağı ürün ile kahvaltı postu, 3 adet post ve 10 adet Instagram Story’den az olmamak kaydı ile) @dimes.tr mention ve #hayatabaskabak etiketi ile birlikte Nobel Pazarlama’nın talebi üzerine yayınlayacağımı ve Nobel Pazarlama’nın da fotoğrafları yayınlama konusunda yetkisi olduğunu, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında kişisel verilerimin işlenmesi yönünde açık rızamın bulunduğunu, Nobel Pazarlama’nın itibarına, kamu düzenine ve ahlakına ters düşecek tutum ve paylaşımlarda bulunmayacağımı, seyahat esnasında herhangi bir suça iştirak etmeyeceğimi ve olası bir durumda bu hususta Nobel Pazarlama’nın sorumlu tutulamayacağını, şahsıma sağlanan tüm hakları kusurumla kullanmamam veya eksik kullanmam durumunda Nobel Pazarlama’nın bunları tazmin etme yükümlülüğü olmadığını,  kabul, beyan ve taahhüt ederim.

İşbu muvafakatname uyarınca, kampanya koşulları, sonuçları, katılım veya ilan usulüyle alakalı her türlü dava, şikayet veya başvuru hakkımdan feragat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 

Ad/Soyad:

İmza:

 

 

KAZANANIN SEÇTİĞİ KİŞİNİN MUVAFAKATNAMESİ

…../…../2018

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi kapsamında düzenlediğiniz kampanya uyarınca Nobel Pazarlama’nın resmi sitesi https://www.dimes.com.tr/galapagos-tatili-katilim-kurallari ’da yer alan Nobel Pazarlama Limited Şirketi Galapagos Gezisi Kampanya Katılım Kuralları”’nın gereğini yerine getirerek Ekvador’a bağlı takımadalar olan Galapagos’a seyahat hakkı kazanan ………………... adlı kişinin talebi üzerine belirlenen kişi olarak geziye iştirak edeceğim. Bu kapsamda Nobel Pazarlama Limited Şirketi (‘’Nobel Pazarlama’’) benim ve kampanyanın kazananın seyahat kapsamındaki otel, ulaşım ve seyahat sigortası (bunlarla sınırlı olmak kaydıyla) giderlerini karşılayacaktır.

İşbu muvakatname uyarınca, 18 yaşını doldurmuş olduğumu, seyahat öncesinde, seyahat sırasında veya sonrasında, seyahat ile alakalı doğabilecek her türlü maddi ve manevi zarardan (doğal afet, ölüm, kaza , kabile saldırısı, her türlü hastalık veya zehirlenme, yolculuk kazaları, suça mağdur olma vb. mücbir sebepler) Nobel Pazarlama’nın veya Nobel Pazarlama’nın aracılıkta kullandığı diğer hukuki kişilerin((jüri üyeleri ve dizi ekibi de dahil olmak üzere) sorumlu olmadığını, bu zararlara dair tüm sorumluluğun yalnızca şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

İşbu muvafakatname uyarınca, söz konusu seyahat sırasında,öncesinde veya sonrasında geziyle alakalı Nobel Pazarlama, DİMES ana markası ve alt markaları, şirket sahibi ve çalışanları ile ilgili olumsuz herhangi bir beyanda bulunmayacağımı, seyahat sırasında başka markalarla alakalı herhangi bir sosyal medya paylaşımı yapmayacağımı, DİMES ve bağlı şirketlere ait edindiğim Gizli Bilgiler’i ifşa etmeyeceğimi ve üçüncü kişilere aktarmayacağımı, Nobel Pazarlama’nın itibarına, kamu düzenine ve ahlakına ters düşecek tutum ve paylaşımlarda bulunmayacağımı, seyahat esnasında herhangi bir suça iştirak etmeyeceğimi ve olası bir durumda bu hususta Nobel Pazarlama’nın sorumlu tutulamayacağını, şahsıma sağlanan tüm hakları kusurumla kullanmamam veya eksik kullanmam durumunda Nobel Pazarlama’nın bunları tazmin etme yükümlülüğü olmadığını,  kabul, beyan ve taahhüt ederim.

İşbu muvafakatname uyarınca, kampanya koşulları, sonuçları, katılım veya ilan usulüyle alakalı her türlü dava, şikayet veya başvuru hakkımdan feragat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 

Ad/Soyad:

İmza: