DİMES

KARİYER

Biz DİMES Ailesi olarak, bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyan, birbirine güvenen, temel insani değerlere saygılı, tutkulu, istekli, motivasyonu yüksek, kendisini ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen yaklaşık 900 kişiyiz…

İnsan Kaynakları vizyonumuz, sektörümüzde en çok tercih edilen ve en çok çalışılmak istenen şirket olmak...

İşe Alım

"Doğru işe, doğru insan" yaklaşımıyla, şirket kültürümüz ve değerlerimizle uyumlu, pozisyon için en uygun yetenekleri olan kişilerin DİMES Ailesi’ne dahil olması için çalışırız.

Hangi pozisyonda olursa olsun, tüm çalışma arkadaşlarımızda öncelikle aşağıdaki temel yetkinlikleri ararız:

  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Takım Çalışması ve İşbirliği
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Sorumluluğu
  • Kalite Odaklılık

İşe alım sürecinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat, genel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygular, değerlendirmeler neticesinde en uygun bulanan adaylara görev teklifi yaparız.

DİMES’te çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlara aşağıda yer alan ilgili bölümden ya da www.kariyer.net adresi üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Kariyer Yönetimi

Kariyer yönetiminde temel amacımız, doğru kişinin doğru pozisyonda çalışmasını sağlamak, çalışanlarımızın kariyerlerine yön verebilmelerini desteklemek ve kariyerlerini geliştirmeleri için onlara eğitim, gelişim fırsatları sunmaktır.

DİMES bünyesinde oluşan yönetici ihtiyaçlarını, şirketimizde yetişmiş ve kariyer planlamasına uygun şartları karşılayan çalışanlarımız arasından karşılamaya öncelik veririz.

Çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini destekleyecek, performanslarını artıracak, potansiyellerini en etkin şekilde kullanmalarını destekleyecek eğitim ve gelişim programları düzenleriz.

Performans Yönetim Sistemi

Stratejik yönetim ve kişisel gelişim aracı olarak Performans Yönetim Sistemi önemli bir araçtır. Bu nedenle, performansın izlenmesi ve objektif şekilde değerlendirilmesi, sistemin amaçlarına ulaşması için kritiktir.

Hedefimiz, etkin bir performans yönetim sistemi uygulamasıyla, çalışanlarımıza gelişim olanakları sağlamak ve çalışanlarımızın performansını motive edici bir ortamda sürekli arttırmaktır.

DİMES’te, çalışanların performanslarını kişisel hedeflerin yanı sıra pozisyona göre yetkinliklerin de kullanıldığı bir sistem ile değerlendiriyoruz. Ara dönem ve yılsonu olmak üzere yılda 2 kez yaptığımız kişisel hedef ve yetkinlik değerlendirme sonuçlarını “Eğitim ve Gelişim”, “Kariyer Yönetimi” ve diğer süreçlerimizde kullanıyoruz.

Ücretlendirme ve Yan Olanaklar

Ücret ve Yan Olanaklar politikamız; çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumluluklarını ve iş tecrübelerini esas alan, yüksek performansı ödüllendiren bir sistem üzerine kurulmuştur. Her yıl piyasa ücret araştırmaları çalışmalarına katılarak ücret yapımızı gözden geçiririz.

DİMES’te ücret artışlarını, çalışanların görevlerini, şirket hedeflerine katkılarını, enflasyon oranını, sektör ortalamalarını dikkate alarak yılda bir kez gerçekleştiriyoruz. Toplam ücret paketimiz; baz ücret, ikramiye, satış primi (satış kadroları için), görev bazlı performans primi ve ek menfaatlerden oluşur.

DİMES Ailesine Katılmak İster Misiniz?

Yarım asrı aşkın bir süredir meyve suyu sektöründe faaliyet gösteren DİMES, eğitimli insan gücüne büyük önem vermektedir.

İyi eğitim almış, bilgili, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen DİMES, geleceğini bu yapı üzerine kurmaktadır. DİMES’e iş veya staj başvurusu yapmak için lütfen ilgili formları doldurup CV’nizi yükleyerek “Gönder” butonuna tıklayınız. Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilerek ve uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

Ad
Soyad
Telefon
E-posta
Ön Yazı
CV Yükle