DİMES

EN

KARİYER

Biz DİMES Ailesi olarak, bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyan, birbirine güvenen, temel insani değerlere saygılı, tutkulu, istekli, motivasyonu yüksek, kendisini ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, hayata ve işimize başka bakan 700 kişiyiz…

İnsan Kaynakları vizyonumuz, sektörümüzde en çok tercih edilen ve en çok çalışılmak istenen şirket olmak...

DİMES Ailesine Katılmak

"Doğru işe, doğru insan" yaklaşımıyla, şirket kültürümüz ve değerlerimizle uyumlu, pozisyon için en uygun yetenekleri olan kişilerin DİMES Ailesi’ne dahil olması için çalışırız.

Hangi pozisyonda olursa olsun, tüm çalışma arkadaşlarımızda öncelikle aşağıdaki temel yetkinlikleri ararız:

  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Takım Çalışması ve İşbirliği
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Sorumluluğu
  • Kalite Odaklılık

İşe alım sürecinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat, genel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygular, değerlendirmeler neticesinde en uygun bulanan adaylara görev teklifi yaparız.

DİMES’te çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlara aşağıda yer alan ilgili bölümden ya da www.kariyer.net adresi üzerinden başvuruda bulunabilirler.

DİMES'te Kariyer Yolculuğu

Kariyer yönetiminde temel amacımız, doğru kişinin doğru pozisyonda çalışmasını sağlamak, çalışanlarımızın kariyerlerine yön verebilmelerini desteklemek ve kariyerlerini geliştirmeleri için onlara eğitim, gelişim fırsatları sunmaktır.

DİMES bünyesinde oluşan yönetici ihtiyaçlarını, şirketimizde yetişmiş ve kariyer planlamasına uygun şartları karşılayan çalışanlarımız arasından karşılamaya öncelik veririz.

Çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini destekleyecek, performanslarını artıracak, potansiyellerini en etkin şekilde kullanmalarını destekleyecek eğitim ve gelişim programları düzenleriz.

Performans Yönetimi Yaklaşımımız

Her arkadaşımızın bireysel performansının, şirketimizin ana hedeflerine ulaşmasını destekleyen ve  bireysel performanslarının süreçteki katkısını görebildiğimiz bir performans yönetim sistemine sahibiz.

Hedefimiz, etkin bir performans yönetim sistemi uygulamasıyla, çalışma arkadaşlarımıza gelişim olanakları sağlamak ve performanslarını motive edici bir ortamda sürekli arttırmaktır.

DİMES’te, çalışanların performanslarını kişisel hedeflerin yanı sıra pozisyona göre yetkinliklerin de kullanıldığı bir sistem ile değerlendiriyoruz. Ara dönemlerde ve yıl sonunda olmak üzere yıl içerisinde yaptığımız kişisel hedef ve yetkinlik değerlendirme sonuçlarını “Eğitim ve Gelişim”, “Kariyer Yönetimi” ve diğer süreçlerimizde kullanıyoruz.

Ücret Yönetimi Yaklaşımımız

Ücret yönetimi yaklaşımımız, çalışanların yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumluluklarını ve iş tecrübelerini esas alan, yüksek performansı ödüllendiren bir sistem üzerine kurulmuştur. Her yıl piyasa ücret araştırmaları çalışmalarına katılarak ücret yapımızı gözden geçiririz.

DİMES’te ücret artışlarını, çalışanların görevlerini, şirket hedeflerine katkılarını, enflasyon oranını, sektör ortalamalarını dikkate alarak yılda bir kez gerçekleştiriyoruz.

Hayata Başka Bak Komitelerimiz

Çalışma arkadaşlarımızdan oluşan, lokasyonlar bazlı komitelerimizle birlikte şirket içi ve dışı etkinlikleri planlıyor, komitelerimizin beklenti ve yönlendirmeleriyle operasyonel insan kaynakları uygulamalarımıza yön veriyoruz.

DİMES Ailesine Katılmak İster Misiniz?

Türkiye’nin en büyük meyve suyu üreticisi olmanın, evlerde en fazla içilen ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapan meyve suyu  şirketi olmanın gururu ve sorumluluğu ile yorulmadan çalışıyoruz.

Bizler DİMES ailesinin fertleri olarak, sürdürülebilir idealler peşinden koşan, hedeflerini gerçekleştirirken hayata, doğaya, insana ve işimize başka bakan bir ekibiz.

Bu ailenin bir üyesi olmak veya staj yapmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurup CV’nizi yükleyerek “Gönder” butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca iş ilanlarımıza Kariyer.net ve Linkedin sayfalarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilecek ve uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

Ad
Soyad
Telefon
E-posta
Ön Yazı
CV Yükle

Bu formdaki kişisel verileriniz Dimes Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Dimes) tarafından KVK Kanunu’nun 5’inci maddesinde belirtilen “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak tamamen veya kısmen otomatik yollarla, talep/şikâyetlerinizin takibi ve gerektiğinde bu kapsamda sizinle iletişim kurulabilmesi amacıyla işlenmektedir. Söz konusu kişisel verileriniz bu amaçla sınırlı olarak Dimes’in grup şirketleri ile iştirak ve bağlı ortaklıklarına ve gerektiği takdirde ilgili iş ortaklarına aktarılabilmektedir.

Onay vermeniz halinde ise kişisel verileriniz açık rızanıza dayalı olarak reklam/kampanya/promosyon süreçlerinin yürütülmesi ile ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve aktarılabilecektir. Bu kapsamda tarafınıza tanıtım ve pazarlama amacıyla ticari elektronik iletiler de gönderilebilecektir.

KVK Kanunu’nun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki taleplerinizi Şirketimize iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı inceleyiniz.