Dijital iletişimde Türkiye’nin en aktif markaları arasında yer alan DİMES ve OBSESSO, sosyal medyanın yeni anlık paylaşım platformu Threads’de yerlerini, ilk günden aldılar.

Instagram’ın sahibi Meta tarafından geliştirilen Threads, IOS ve Android uygulamaları üzerinde 5 Temmuzu 6 Temmuza bağlayan gece kullanıcılara açıldı ve “Merhaba Dünya” mesajıyla aktive oldu. DİMES ve OBSESSO, Threads paylaşımlarına ilk günden başladılar ve ilk birkaç saat içerisinde yüzlerce takipçiye ulaşıp, kendilerine özgü samimi dilleriyle etkileşime geçtiler.

Threads platformunda DİMES Club ve OBSESSO marka hesaplarının yanı sıra, DİMES Türkiye kurumsal hesabının da aktive edildiğini söyleyen DİMES Dijital İletişim Müdürü Ezgi Özyıldırım, “Dijital sosyalleşme nerede, yenilik nerede, biz oradayız. Dijital iletişimde çoğu trendi, henüz dünyada ve Türkiye'de yeni gelişirken yakalıyoruz. Gençliği ve yenilikçiliği sahiplenen DİMES, bir milyonu aşkın takipçisiyle dijital etkileşimde Türkiye’nin en aktif markaları arasında ön sırada yer alıyor. OBSESSO da dijital dünyada ilkleri ve yenilikleri yakalayıp anın keyfini köpürterek tüketicisiyle yakın arkadaşlık kuruyor. Markalarımız bu başarılarıyla birçok ödüle de isimlerini yazdırdılar. Takipçilerimizle iletişimimizi Threads üzerinden de sürdüreceğiz.” dedi.