Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, kahvaltıya başka bakmaya devam ediyor. Bu sabah (29 Ocak) 200 şanslı kişi DİMES’le kahvaltıya başka baktı, güne keyifli bir sürprizle ve meyvelerin enerjisiyle başladı.

Sabah saat 08.15 - 9.30 arasında, E5 Anadolu – Avrupa güzergahı Altunizade Bağlantısı çevresinde gerçekleştirilen DİMES etkinliğinde, radyo kanallarından ve sosyal medya üzerinden yapılan duyuruları takip edip, bu mevkide Yandex navigasyon üzerinde araç plakasını yazan kişilere, motokuryelerle kahvaltı paketi ve DİMES Sıkma Portakal Suyu hediye edildi.

Son reklam filmi ile günün en önemli öğünü kahvaltıyı DİMES Sıkma Portakal suyu ile sahiplenen DİMES, “Hayata Başka Bak!” felsefesinin bir yansıması olarak, tüketicilerin karşısına bir kez daha beklenmedik bir anda çıkmış oldu. DİMES etkinliği sosyal medyada da hareketlilik yarattı ve çok konuşuldu.

Kahvaltı Keyfine Eşlik Ediyor

DİMES iletişim stratejilerinin odağında, meyvenin iyiliği ve renkliliği ile insanların hayatına değer katmanın yer aldığını belirten DİMES Marka Uzmanı Ayşenur Küçüksipahi “Sıkma kategorimiz ile sahiplendiğimiz kahvaltı iletişimimizde, tüketicimizi günün en önemli öğünü olarak kabul edilen kahvaltıya başka bakmaya davet ediyoruz. Katkısız- şeker ilavesiz DİMES Sıkma Portakal suyu, hafif içimi ve kahvaltılıklara uyumuyla bu önemli öğüne mükemmel eşlik ediyor. Bu sabah, tüketicilerimizin pazartesi sabahına ve trafiğe başka bakmalarına yardımcı olmak için onlara bir sürpriz yapmak istedik. Katkısız, şeker ilavesiz sıkma portakallarımızı leziz sandviçlerle bir araya getirerek, kahvaltı keyfini arabalarına taşıdık. Bundan sonra da sürpriz diğer projelerimiz ile tüketicimizi her zaman kahvaltıya başka bakmaya davet edeceğiz.” dedi.