Lider içecek firması DİMES, bugüne dek kafe ve restoranlarda satılan Milkshake’i iki farklı lezzetle tüketicilere sundu. Çilekli Beyaz Çikolatalı ve Muzlu Kurabiyeli seçenekleri ile DİMES Milkshake, hayatın eğlenceli anlarına eşlik ediyor.

Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, tüketicisini farklı lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. DİMES, yeni ürünü Milkshake ile, bugüne dek kafe ve restoranlarda bulunabilen bir lezzeti, hayatlarının her anında keyfini çıkarabilmeleri için tüketicilerine sunuyor.

DİMES, lezzeti ve eğlenceyi bir araya getirmesiyle tüm dünyada çocuklar ve gençler için değişmeyen bir trend olan Milkshake ürününü, İngilizce “Shake” kelimesinin anlamından hareketle “Ortalığı Salla” sloganıyla sunuyor. İlk aşamada 200 ml karton ambalajlarda sunulan DİMES Milkshake, yılın ikinci yarısında 330 ml karton kutu ambalajlarda sunulacak.

Lezzeti ve yoğun kıvamıyla anın enerjisini yükselten DİMES Milkshake’in, tüketicilerin hayatlarındaki eğlenceyi katlayacağını söyleyen DİMES Aile ve Çocuk Kategorileri Marka Müdürü Merve Keten, “Milkshake, mutluluk verici bir ürün olarak çocuklar ve gençler için değişmez bir trend. Yaptığımız araştırmalar, Milkshake ürününün çocuk ve genç tüketici kategorinde yüksek bir büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor. Hepimiz her gün, daha fazla eğlenmemizi sağlayacak anların peşinde koşuyoruz. DİMES Milkshake, tüketicilerimiz nerede isterse orada onların o anına, eğlencesine eşlik edecek” dedi.

Lezzet seçimini tüketicilerle birlikte yaptı

DİMES Milkshake lezzet alternatiflerinde son kararı tüketicilerle birlikte verdiklerini söyleyen Merve Keten, “Milkshake ürünümüzle sunacağımız lezzet alternatiflerinde son kararı, tüketicilerimizle birlikte vermek istedik. OHA diyorum! YouTube kanalı ile, eğlenceli bir video hazırladık. Alternatiflerimiz arasından favorilerini, tüketicilere sorduk.  Onlar videonun altındaki yorumlara en sevdikleri Milkshake’i yazdı, biz de onlar için ürettik. Milkshake ürünümüz için DİMES Club YouTube kanalımıza da çok eğlenceli videolar hazırlıyoruz” dedi.