DİMES’in gençleri dinleyerek hazırladığı keyfi katlayan ürünleri için gençlere onların dünyasından seslendiği yeni reklam filmleri TV ve dijital mecralarda yayına girdi.

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, gençlerin dinamizmini ürünlerine ve iletişime yansıtmaya devam ediyor. Genç tüketicilerine, onların beklediği meyve odaklı lezzetleri sunan DİMES’in, gençlerin dünyasını ön plana çıkaran hazırladığı 3 yeni reklam filmi, TV’de ve dijital mecralarda yayına girdi.

Reklam filmleri, tüketici testlerinde özellikle genç hedef kitlenin beklentilerinde en üst sıralarda çıkan DİMEStrend tatları Ekşi Elma, Karpuz Çilek ve yepyeni lezzet Kavun Ananas için hazırlandı. Reklam filmleri, Reklamania Creative ve bünyesindeki prodüksiyon ajansı CO/OP İstanbul’un imzasını taşıyor.

Genç tüketicileriyle güçlü bir bağa sahip olduklarını söyleyen DİMES Yurtiçi Pazarlama Grup Müdürü Merve Keten, “Tüketicilerimizle yakın olmak, onlarla diyalog kurmak ve hayata başka bakmak, markamızın ruhunda var. Genç tüketicilerimizle çok yakın bir İletişim içerisindeyiz. Ekşi Elma ve Karpuz Çilek, özellikle genç tüketicilere yönelik tat araştırmalarımızda gördüğümüz yüksek beklentilerden yola çıkarak sunduğumuz, keyfi katlayan ürünler. Bu lezzetlere, yine gençlere yönelik tüketici ve tat testlerimizde yüksek performans gösteren Kavun Ananas’ı da ekledik. Bu ürünlerimizle genç tüketicilerimiz, çilek ya da karpuz, kavun ya da ananas gibi bir lezzeti seçip, diğerinden vaz geçmek yerine, hem o lezzeti hem de diğerini seçerek lezzeti katlayabiliyor” dedi.

DİMES’in gençlerle onların dünyasında, onların diliyle iletişim kurmaya önem verdiğini vurgulayan Merve Keten, “Yeni reklam filmlerimiz de gençlerin dünyasında geçiyor. Gençleri arasındaki en popüler sosyal medya ve dijital sosyalleşme akımlardan biriyle başlayan filmlerimiz, onların kendi hayatlarında kendi keyiflerini katladıkları anlardan görüntülerle devam ediyor” şeklinde konuştu.