Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, yenilikçi ürünleri, Hayata Başka Bak! sloganı ve farklı disiplinleri bir arada kullanan iletişim çalışmalarıyla, reklam ve pazarlama dünyasının ödül programlarında başarısını sürdürüyor.

DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, Türkiye’de yeni nesil pazarlama liderlerini ortaya çıkarmayı, onların başarılarını paylaşmayı ve bir platformda buluşturmayı amaçlayan Fast Company CMO 50 Dijital Lider etkinliğinde, pazarlama alanındaki liderlik başarısını teknoloji alanında gerçekleştirdikleri stratejileriyle pekiştiren 50 isim arasında gösterildi.

The Fast Company CMO Dijital Lider ödüllerinin uluslararası saygın isimlerden oluşan jürisi, değerlendirmelerini şirketteki bütün pazarlama başarılarının yanı sıra, dijitalleşme ve teknoloji odağını da dikkate alarak gerçekleştirdi.

Duygu Süleymanoğlu, 2020 yılında da bin 200’ü aşkın pazarlama profesyonelini bir araya getiren Pazarlamasyon Prime platformunda 2 bin 500’ü aşkın oyla belirlenen "Türkiye'nin En Başarılı 20 CMO'su" arasında yer almıştı.