Yenilikçiliği ve geleceği sahiplenen DİMES, 2023 yılında DİMES COOL Lime Mix ile gençlere hayatlarında manifestledikleri bir ürün sunmakla kalmadı, DİMES Moneyfest kampanyasıyla özgün içerik üretici gençlere marka #işbirliği gerçekleştirme ve gelir elde etme fırsatı sundu. DİMES Moneyfest kampanyasını 2024’te de devam ettiren DİMES, 1.000 özgün içerik üreticisine marka #işbirliği ile sosyal medya fenomenleri gibi doğrudan gelir elde etme fırsatı sunuyor. 

Herkesin yaratıcı potansiyele sahip olduğuna inandıklarını söyleyen DİMES Dijital Pazarlama Grup Müdürü Ezgi Özyıldırım, “2023’te herkesi DİMES Influencer’ı yapmak istiyoruz dedik, DİMES için içerik üretmelerini istedik ve www.dimesclub.com’a davet ettik. Gençler, içerik üreterek gerçekten para kazanabilmeyi manifestliyor. Dışarıdan kolaymış gibi görünse de içerik üretmek oldukça zor ve süreklilik gerektiren bir konu. Biz de gençlerin bu manifestini gördük ve onlara ‘Moneyfest’ dedik. Gençler ürettikleri içeriklerle DİMES ile Moneyfest’leyip ürettikleri içeriğin yaratıcılığıyla gerçekten para kazanma şansı yakaladı. Gençlerin gerçekliğine en yakın noktaya ulaştık ve onlara komisyonla kazanmak, puan toplamak, ya da çekilişlere katılmak değil, direkt #işbirliği karşılığı, kendi özgün içerikleri üzerinden para kazanma fırsatı sunduk. Burada asıl vurgu, yaratıcılığın ve içerik kalitesinin öne çıkması oldu. İçerik üreticileri, takipçi sayılarına, satış dönüşüne, getirdikleri site trafiği gibi metriklere bakılmaksızın “ben de varım” diyebildiler. Kampanyamızın kurallarına uygun olan içerikler için içerik üreticilerimizin hesaplarına nakit olarak ödeme gerçekleştirdik. Projemiz 1 ay boyunca devam etti ve büyük bir başarı elde etti. 60 binden fazla ziyaretçimiz, 4 bin 500’den fazla aktif kullanıcıya dönüştü, herkes kendi yaratıcılıklarını www.dimesclub.com üzerinden paylaşma fırsatı buldu” dedi. 

Moneyfest 2024’ün Kahraman Ürünü, DİMES COOL Serisi  

Moneyfest heyecanının bu yıl da yükselerek devam edeceğini söyleyen DİMES Dijital Pazarlama Grup Müdürü Ezgi Özyıldırım, “Bu yıl Moneyfest kampanyamız, gençlere bir de challenge ile geliyor. Gençlere sevdikleri bir marka için çekecekleri içeriklerle, sevdikleri sosyal medya fenomenleri gibi marka # işbirliği yapma ve gelir elde etme fırsatı veriyoruz. Yeni nesil ürünlerimiz DİMES COOL Lime Mix ve DİMES Berry Mix, Moneyfest 2024’ün kahramanları olacak. 11 Mart – 8 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz kampanyamızda gençlerden, DİMES COOL Lime Mix ve COOL Berry Mix’in yer aldığı içerikler çekip, geçen seneki gibi www.dimesclub.com web sitesine yüklemelerini istiyoruz. Kurallara uyan içerikler, bu yıl da doğrudan para kazandıracak. Sonrasında kampanya katılımcılarına bir sürprizimiz daha olacak” şeklinde konuştu. 

11 Mart – 8 Nisan 2024 tarihleri arasında devam edecek DİMES Moneyfest 2024 kampanyasına katılmak isteyenlerin tek yapması gereken, DİMES COOL Lime Mix ve COOL Berry Mix ürünleriyle kampanya kurallarına uygun içerik çekip www.dimesclub.com web sitesine yüklemek. Kurallara uygunluğu onaylanan ilk bin katılımcı, 1.000 lira tutarında gelir elde edecek.