Sürpriz Yapın

Anne Kahvaltısı, hepimizin hayatında özel bir anlam ifade eder. Anneler Günü sabahında, Anneye Kahvaltı hazırlamaya ne dersiniz? Cemal Süreya’nın da dediği gibi; Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı. Anneniz için özenle güzel bir kahvaltı tepsisi hazırlarken, kahvaltı keyfini sevginizin yanı sıra DİMES Sıkma Portakal ile de tamamlayın ve sabah annenize bu güzel sürprizle mutlu edin.

Gezin

DİMES, Anneler Günü’nü anne ile birlikte gezerek değerlendirmek isteyen İstanbulluları, DİMES, Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’na davet ediyor. Kentin adı kahvaltıyla bütünleşmiş, DİMES sponsorluğunda yenilenen ve güzelleşen bu çekim noktasında, DİMES Sıkma Portakal eşliğinde kahvaltı keyfini, sokağın dinamizmiyle birleştirin. Sonrasında sırf Boğaz havası almak için Üsküdar’a motorla geçip dönmeye, ya da sahilde kısa bir yürüyüşe ne dersiniz?

Anı ve Anıları Paylaşın

Anneler Günü için bir diğer DİMES önerisi de, anneyle beraber kahvaltı hazırlamak. Evet, bu özel günde annelere kendini bir sultan gibi hissettirmek önemli, ama emin olun sizinle birlikte kahvaltı hazırlamak, zamanı paylaşmak çok hoşuna gidecek. Hazırlıklar sürerken annenizle sohbet edin, ondan size kendi çocukluğu, ya da sizin çocukluğunuzla ilgili anılar anlatmasını isteyin. Bu kahvaltının lezzet eşlikçisi de, annelerin en güvendiği içecek markası DİMES’in, hiçbir katkı maddesi içermeyen Sıkma Portakal suyu olsun.

Annelerin En Güvendiği İçecek DİMES

Bağımsız araştırma sonuçları, DİMES’in sadece meyve suyu için değil, içecek sektörünün genelinde annelerin en çok güvendiği marka olduğunu gösteriyor. DİMES’in 200ml ambalajlarda sunulan %100 meyve suyu ürünleri ülkemizde okul kantinlerinde satışına izin verilen ürünlerden birisi.

Tüketicilerin bu güveni, markanın karakterinde yer alan, anne gibi davranmak özelliğiyle de örtüşüyor. Kendi üretip, ücretsiz dağıttığı milyonlarca meyve fidanı ile üreticileri destekleyen DİMES, tam mevsiminde topladığı DİMES’lik meyveleri, tüm süreçleri kendisi yöneterek ürüne dönüştürüyor, bir anne titizliğiyle tüketiciye en iyisini sunmayı hedefliyor.