DİMES

EN

#YazınLezzeti TikTok Hashtag Challenge SSS

#YazınLezzeti TikTok Hashtag Challenge SSS

Bu yazın Milkshake ve Smoothie lezzetlerini birlikte yapıyoruz, hem de TikTok’ta!  #YazınLezzetleri neli olsun dedik ve sizden biir sürü yorum aldık. Bu yorumlar arasından en çok yorum alan 4 finalist #KaramelliMilkshake, #LimonluMilkshake, #KarpuzluSmoothie ve #MangoluSmoothie oldu.

Bu lezzetlerden Milkshake için biri, Smoothie için biri seçilecek ama hangisi? #YazınLezzeti’ni siz TikTok’ta seçeceksiniz! Sizin platformunuz, sizin seçiminiz, sizin ürününüz!

Challenge ile ilgili sorularınız için aşağıdaki tüm detayları okumayı unutmayın! ?

 

1.#YazınLezzeti hashtag challenge tarihleri ne zaman?

  1. – 19 Mayıs 2022 tarihleri arasında hashtag challenge’a katılabilirsiniz.

 

2. #YazınLezzeti hashtag challenge’ına katılmak için hangi hashtag’leri kullanmam gerekiyor?

Bu yazın lezzetini siz seçiyorsunuz! Bu yüzden #YazınLezzeti ana hashtag’ini ve seçtiğiniz lezzetin hashtag’ini mutlaka birlikte kullanmalısınız! Finale kalan 4 lezzetten istediğinizi seçebilirsiniz; Milkshake lezzetini belirlemek istiyorsanız #KaramelliMilkshake ya da #LimonluMilkshake hastaglerini kullanabilirsiniz “Ben Smoothie lezzetini seçeceğim.” diyorsanız #KarpuzluSmoothie ya da #MangoluSmoothie hashtaglerinden birini kullanmanız gerekiyor Karar sizin!

 

3.Kaç adet video paylaşabilirim?

Bu #YazınLezzeti’ni belirlemeniz için dilediğiniz kadar video paylaşabilirsiniz; ne kadar çok video o kadar çok istediğiniz lezzete kavuşma şansı!

 

4.#YazınLezzeti hashtag challenge’ına nasıl katılabilirim?

Yapmanız gerekenler çok basit! Hangi lezzeti istediğinizi seçtiyseniz kuralları açıklıyoruz!

Açıklamalı örnek videolar:

https://www.tiktok.com/@dimesclub.tr/video/7096400072920911106?

https://www.tiktok.com/@dimesclub.tr/video/7096388254571842817? 

Milkshake için örnek videohttps://www.tiktok.com/@busekorkmaz/video/7096867783727713538

Smoothie için örnek video: https://www.tiktok.com/@cemresolmaz/video/7096869872956738817

“Yazın Lezzeti” müziğimizi kullanarak (https://www.tiktok.com/music/Yazın-Lezzeti-7094455049404827650), Smoothie ya da Milkshake ürünleriyle birlikte bir video çekip seçiminizi pankarta yazıp ekrana göstermelisiniz.

Yapılmasını en çok istediğiniz lezzetleri temsil etmesi adına mevcut Smoothie ve Milkshake ürünlerimizin üzerine beyaz kağıt yapıştırıp videonu çekebilirsiniz. Videonun en sonunda pankartına bizden hangi lezzeti istediğinizi büyük harflerle ve okunur şekilde yazmanız çok önemli

Diğer önemli nokta ise hashtag’ler! İstediğiniz lezzetin hashtag’ini (#KaramelliMilkshake, #LimonluMilkshake, #KarpuzluSmoothie, #MangoluSmoothie) ve #YazınLezzeti hashtag’ini mutlaka videonun açıklama kısmında kullanmalısınız!

Unutmayın, ne kadar çok video o kadar çok kendi seçtiğiniz ürünü yapma şansı!

TikTok’ta www.tiktok.com/@dimesclub.tr ‘yi takip ederseniz de çok seviniriz!

 

5.Videoda yüzüm gözükmeli mi?

Videoyu dilediğiniz gibi çekebilirsiniz; yüzünüz gözükmek zorunda değil. Videoda ürünleri kullanmayı ve seçtiğiniz lezzeti pankartınızda belirtmeyi unutmayın ?

 

6.Videoda hem Milkshake lezzeti hem Smoothie lezzeti hashtag’ini de kullanabilir miyim?

Hem Milkshake lezzetlerinden hem de Smoothie lezzetlerinden birini seçip iki farklı ürün hashtag’ini de kullanabilirsiniz!

 

7.“Yazın Lezzeti” müziği nedir?

Yazın Lezzeti müziğimizi buradan dinleyebilirsiniz: https://www.tiktok.com/music/Yazın-Lezzeti-7094455049404827650 Challenge’a katılmak için çekeceğiniz videoda mutlaka bu müziği kullanmalısınız

 

8.TikTok hesabım gizli olsa da challenge’a katılabilir miyim?

Challenge’a katılımınızın geçerli olabilmesi için TikTok hesabınızın açık olması gerekiyor. Gizli hesaplardan yapılacak olan paylaşımları ne yazık ki göremiyoruz ve bu yüzden değerlendiremiyoruz

 

9.TikTok’ta paylaşım yaptım ancak sonra sildim, challenge’a katılmış sayılır mıyım?

Challenge boyunca ve bittikten sonra paylaşılıp ardından silinen videoları değerlendiremiyoruz bu yüzden videonuzu profilinizden silmemeniz gerekiyor.

 

10.TikTok dışında bir yerden challenge’a katılabilir miyim?

Challenge sadece TikTok için geçerlidir. Ancak biz Instagram’dan post, story veya DM üzerinden, Twitter, Facebook gibi kanallardan gönderilen fotoğraflarınıza ve videolarınıza da bakıyoruz ve gördükçe çok seviniyoruz!

 

11.Challenge bittikten sonra kazanan lezzetler ne zaman açıklanacak?

21 Mayıs 2022’de açıklanacak.

 

12.Kazanan lezzetler nerede duyurulacak?

DİMES Club’ın TikTok (@dimesclub.tr) hesabında duyurulacak. Kazananların duyurusunu kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın!

 

13.Kazanan lezzet neye göre seçiliyor?

En çok görüntülenme alan hangi lezzetin hashtagi ise o #YazınLezzeti olacak.

 

 

* Videoda rakip ürün, cinsellik, argo, hakaret, siyasi görüş görsel ve/veya metin içeren paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.