DİMES

EN

Şekersiz Meyve Suyu

Şekersiz Meyve Suyu

DİMES ailesi olarak ürünlerimizin reçeteleri, Türk Gıda Kodeksi Meyve Suyu ve Benzeri Ürünler Tebliği’ne göre hazırlanmaktadır. Ürün içeriklerinde kullanılabilecek bileşenler ve minimum meyve oranları yine aynı tebliğ ile belirlenmektedir.

Ürün gamımız, tüketicilerimizin taleplerine göre şekillenmektedir. Sizleri mutlu edebilmek için, içmek istediğiniz ve içmekten mutlu olduğunuz her ürünü portföyümüzde bulundurmaya gayret gösteriyor; keyifli, serinletici ve besleyici ürünlerimizi bir arada bulunduruyoruz.

Lideri olduğumuz besleyici ürünler kategorisinde de DİMES %100 ve Sıkma ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz asla ilave şeker içermez; meyvenin sadece kendisinden gelen meyve şekerini içermektedir. Hatta şeftali, kayısı gibi yoğun kıvamlarından dolayı %100 meyve oranı elde edilemeyen ürünlerde, şeker kullanmamak için tatlandırmak amacıyla elma suyu kullanıyoruz.

Evde yaptığınız limonatalar ve Türkiye’deki meyve suyu tüketiminin %70’e yakınını oluşturan nektarlar gibi, keyifli ve serinletici ürünler doğası gereği daha az meyve içerir, dolayısıyla su ve şeker ilave edilmektedir.

Biz her bir seçimin önemini biliyor, 60 yıldır küçük büyük demeden seçimler arasından en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Meyvenin özüne olan tutkumuzla, insana ve doğaya başka bakıyor; sizler ve gelecek nesiller için meyveden ilham alıyor, meyveye en yakın ürünleri üretmeye çalışıyoruz.