DİMES

EN

DİMES Milkshake TikTok #OrtamıSalla Challenge Kuralları

DİMES Milkshake TikTok #OrtamıSalla Challenge Kuralları

DİMES Milkshake ile ortamı sallamaya hazır mısın?

Hadi hemen TikTok’ta #OrtamıSalla hashtag challenge’ına katıl ve favori TikToker’ın ile YouTube videosu çekme fırsatını yakala!

4 TikToker, 4 kazanan! Kazananların her biri en sevdiği 1 TikToker ile DİMES Club’ın YouTube sayfasında yayınlanacak özel bir YouTube videosu çekecek ?

Aşağıdaki tüm detayları mutlaka oku!

 

1- Yarışma tarihleri ne zaman?

25 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacak. Sakın kaçırma!

 

2- Yarışmaya katılınca ne kazanacağım?

Jüri tarafından seçilecek olan TikTok videonda etiketlediğin en sevdiğin TikTok’er ile birlikte DİMES Club’ın YouTube kanalında yayınlanacak özel bir videosu çekip bolca eğlence fırsatı Hem de istediğiniz bir arkadaşını da yanında getirebilirsin. E daha ne olsun!

 

3- Yarışma sonunda toplam kaç video çekilecek?

Kazananların her biri sevdiği 1 TikToker ile bir video çekecek.

4 TikToker ile çekilecek toplam 4 video olacak.

 

4- Yarışmaya katılmak için ne yapmam lazım?

Öncelikle DİMES’in #OrtamıSalla challenge sayfasına gitmelisin:

https://vm.tiktok.com/ZMJkdnWF5/

En yakın arkadaşınla ortamı salladığını tüm TikTok’a göstermeli,

Hangi TikToker ile video çekmek istiyorsan etiketleyip,

Ortamı Salla by DİMES Milkshake müziğini kullanmalısın

TikTok’ta dimesclub.tr’yi takip etmeyi ve #OrtamıSalla kullanmayı da unutma!

 

5- YouTube videosu için kimleri etiketlemeliyim?

Özgür Deniz Cellat (@cellat36), Ceren Yaldız (@cerenyaldz_), Oğuz ve Uğur Bay (@ikizlerbay), ve Yiğit Can Çakmak (@yiiğitresmi) ‘tan birini etiketlemen lazım.

 

6- Yarışmaya katılmak için sadece tek bir TikToker mi etiketlemem lazım?

Çektiğin TikTok videona belirtilen TikToker’lardan sadece birini etiketlemen gerekiyor. Her videoda 1 kişiyi etiketlemelisin ama dilediğin kadar video çekebilirsin

Ben onları birbirinden ayıramam hepsini çok seviyorum dersen hepsi için ayrı video çekip istediğiniz TikTok’eri etiketleyip yüklemek serbest.

 

7- Yarışma kapsamında olmayan TikTok’er eklersem kazanabilir miyim?

Hayır, anlaşmalı TikTok’erlar harici etiketleme yaparsan videon geçersiz sayılır

 

8- Aynı videoyu her TikTok’er için ayrı ayrı yükleyebilir miyim?

Kolaya kaçmayalım 1 video ile bir kez katılabilirsiniz.

 

9- Videoyu tek başıma çekebilir miyim? Biriyle olmak zorunda mıyım?

Bu akım ile bir arkadaşınla ortamı nasıl salladığını göstermeni istiyoruz. Bir arkadaşınla, aileden biri ile olmanı tercih ederiz.

Biz yine de tek başına video çektiğin ama yarışmanın tüm gerekliliklerini sağlayan videoları da kabul edeceğiz. Arkadaşlarınla, tek ya da düet atarak farklı katılımlarını bekliyoruz! :)

 

10- DİMES Milkshake müziği nedir?

TikTok’ta farklı müziklerimiz dikkatini çekmiş olabilir

Bu yarışmaya katılmak için kullanman gereken müzik: https://vm.tiktok.com/ZMJkdv4pX/

 

11- Hangi hashtagi kullanmam lazım?

Video açıklamanda #OrtamıSalla hashtag’ini kullanmalısın.

 

12- Yarışmaya katılmak için birden çok post paylaşabilir miyim?

İstediğin kadar paylaşım yapabilirsin, kuralları unutma!

 

13- TikTok hesabım gizli olsa da yarışmaya katılabilir miyim?

Yarışmaya katılımının geçerli olabilmesi için TikTok hesabının açık olması gerekmektedir. Gizli hesaplardan yapılacak olan paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

14- TikTok dışında bir yerden yarışmaya katılabilir miyim?

Yarışmamız sadece TikTok için geçerlidir. Instagram’dan post, story veya DM üzerinden, Twitter, Facebook gibi kanallardan gönderilen fotoğraf ve videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Videonu silersen hakkını kaybedersin unutma. Aman dikkat :) Yarışma süresi bittikten sonra yüklersen videon kabul edilmeyecektir.

 

15- Yarışma kazananları ne zaman açıklanacak?

3 Eylül 2020’de açıklanacak.

 

16- Kazananlar nerede duyurulacak?

DİMES Club’ın Instagram (@dimesclub) ve TikTok (@dimesclub.tr) hesaplarında duyurulacak.

 

17- Kazanan neye göre seçiliyor?

Öncelikle videonun değerlendirmeye alınabilmesi için yarışma kurallarına eksiksiz yerine getirmelisin. Hazırlanan videolarda içerik, müzik ve hashtag kullanımı, yorumların niceliği ve niteliği, beğeni sayısı gibi birçok kriter dikkate alınacaktır.Videoda rakip ürün, cinsellik, argo, hakaret, siyasi görüş görsel ve/veya metin içeren paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacak ve bu videolardan DİMES herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır

 

18- Kazananları kim seçecek?

Jüri TikToker’ın kendisidir. Kazanan adayın seçilmesi TikToker’ın takdirinde olup, kazananın belirlenmesinde 17. Maddedeki kriterler dikkate alınacaktır. Bu kriterlere göre, her bir TikToker 1 asli, 4 yedek kazanan seçecektir. DİMES bu önerilen kişilere sırayla TikTok uygulaması üzerinden kazananlara mesaj atacaktır. TikTok üzerinden mesaj ile ulaşılacağı için yarışmaya katılanların mesaj kutularını açık tutması gerekmektedir. Kazanan kişiye mesaj atıldıktan sonra 2 gün içinde DİMES’e cevap vermelidir. 2 gün içinde cevap vermezse hakkını kaybedecektir. Ailesi yazılı izin veren, İstanbul’da yaşayan ya da İstanbul geliş masraflarını karşılayan kişiler DİMES tarafından organize edilecektir. Ardından kazanan kişiler DİMES Club’ın TikTok ve Instagram hesabında açıklanacaktır.

 

19- Kaç kişi kazanacak?

Toplam 4 farklı TikToker ile video çekecek 4 kazanan olacak! Bu kazananlar yanlarında ortamı birlikte salladıkları 1 arkadaşlarını da getirme hakkı kazanacaklar.

 

20- YouTube video çekimi ne zaman olacak?

DİMES 4-7 Eylül 2020 tarihlerinde kazananlara çekim günü, yer ve saati bildirilecektir.

 

21- Yarışmayı kazandığımda YouTube video çekime nasıl geleceğim?

Çekimler İstanbul’da DİMES’in belirlediği yerde gerçekleşecek. İstanbul dışı ulaşımdan DİMES sorumlu olmayacaktır. Sadece İstanbul içi ulaşımı DİMES sağlayacaktır.

 

22- 18 yaşından küçüğüm ne yapmam lazım?

18 yaşından küçükler yarışmaya katılabilir. Kazanma durumlarında ebeveynlerinden yazılı onay alınması ve DİMES’e ibraz etmesi zorunludur. 18 yaş altı kazanan çekimlere ebeveyni ile gelmelidir. Eğer ebeveyn onayı alınmazsa kazanan olsa dahi gereklilikler yerine getirilmediği için hak yedeklere geçer.

 

23- Yarışmayı kazandığımda herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Kazananlar video ve fotoğraf çekimi ve İstanbul içinde videonun çekileceği yere ulaşım ile ilgili herhangi bir ödeme yapmayacaktır. İstanbul içi ulaşıma ilişkin masraflar ile video ve fotoğraf çekimi DİMES’e ait olmakla birlikte, bunun dışında DİMES ve/veya TikToker tarafından kazanana herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Çekim sırasında atıştırmalık ikramlar verilecek, bunun haricindeki ihtiyaçlarını kazananlar kendileri karşılayacaktır.

 

24- Yedek olarak yarışmayı kazanırsam ne durumda asil olabilirim?

Asli kazananlardan biri çekime gelmek istemezse hakları otomatik olarak yedeklere devredilecek ve ödül kazanacak kişi sırasıyla bu yedek listesi içinden seçilecek. Yedek listeye dahil olmak herhangi bir hak kazanımı oluşturmayıp ödül için seçilme garantisini vermez.

 

25- Yarışmayı kazandığımda benim yerime başka birine devredebilir miyim?

Yarışmayı kazanma durumunda kazanan haklarını bir başkasına devredemez ve satamaz.

Çekime katılamaman durumunda hak kaybının oluşmaması ve yedek listesinden bir seçim yapılması için DİMES’e 3 gün önceden haber vermelisin. Hakların yedeklere devredilmesini sadece DİMES uygulayacaktır.