DİMES

EN

Serinleten Yaz Aktiviteleri

Serinleten Yaz Aktiviteleri
PAYLAŞ

Havalar ısındıkça serinlik arayışımız da hız kazanıyor. Nerede üç karış su görsek gözlerimizin içi gülüyor, nerede hafif bir esinti bulsak anında modumuz yükseliyor. Güzelim yaz akşamlarında bir iki tur yürümek, soğuk bir şeyler içmek dışında bütün günü işte bu küçük mutluluk anlarının peşinde koşarak geçiriyoruz. Aynı şeyleri yapmaktan sıkılır gibi olunca denenmesi için buraya serinleten yaz aktivitelerini sıralıyoruz. BUZZ gibi aktiviteler yapmak isterseniz buyurun, liste aşağıda.

Yüzmek, dalmak, su altı fotoğrafçılığı gibi yazın resmi aktivitelerinden başlamazsak olmaz. Sık sık yüzüyor musunuz? Hani kızgın kumlardan buz gibi sulara atlamak vardır ya, işte o yazık favori serinleten aktivitesi. Ama biraz aksiyon, biraz macera arayanlar için dalmak ve sanatımı yaz/kış konuştururum diyenler için su altı fotoğrafçılığı da serinleten klasikler.

Suyun içinde değil de genel de üzerinde olmak istiyorsanız Alaçatı’da rüzgar sörfünü deneyebilirsiniz. Hem bol bol Güneş, hem bol bol deniz içeren ama aynı zamanda serinliğin maksimum hissedildiği bir yaz aktivitesinden iyisi var mı? Deneyin!

Rüzgar sörfü iyi de çok hareketli diyorsanız sizi daha az yoracak ve çok da keyifli bir grup aktivitesi fikrimiz var. Yelken! Tek kişilik olanları biraz daha efor gerektirse de grup olarak yarışmanın bir parçası olmak, ara sıra denize atlayıp sonra rüzgara karşı yol almak yaz için mükemmel.

Deniz deniz deniz… Peki ya havuz? Şehirden uzaklaşacak vaktiniz yoksa en yakın spor salonunun havuzuna kendinizi atabilir, hem sağlıklı bir hobi edinip hem de dilediğiniz gibi serinleyebilirsiniz. Havuzda yapılan grup derslerinde eğlenebilir ya da su altı kulaklığınızı takıp en sevdiğiniz şarkı eşliğinde tek başınıza kulaç atabilirsiniz.

Sürekli suda olmayı tercih etmiyorsanız da haklısınız. Sizi de unutmadık! Bu Cumartesi arkadaşlarınızı toplayıp, akşamüstü esen bir yere kurulup BUZZ gibi bir şeyler içebilirsiniz. İçinde limon dilimleriyle dondurduğunuz buzları kalıplarından çıkarıp DİMES BUZZ ile birlikte servis edip serinliği yaşayabilirsiniz.


<< GERİ
PAYLAŞ