DİMES

EN

#dimeskapışması TikTok Hashtag Challenge Kuralları

#dimeskapışması TikTok Hashtag Challenge Kuralları

Bi’ kapışma var şimdi! Aleyna hangisini seçse, hangisiniii? Sen DİMES Smoothie ile enerji katanlardan mısın? Yoksa DİMES Milkshake ile ortamı sallayanlardan mı? Takımını seç, kapışmaya başla! 

Kazanan takımı belirleyecek etiketlerimiz #MilkshakeFC ve #SmoothieFC. Bu etiketlerden hangisi en fazla görüntülenmeye sahip olursa kazanan takım o olacak!

Kapışmaya katılmak için yapman gerekenler çok basit! Seçtiğin takımın hashtag’ini yani #MilkshakeFC ya da #SmoothieFC’den birini ve #dimeskapışması ana hashtag’imizi kullanarak paylaşacağın videolarla takımına destek olabilirsin.

Takımlarda kimler mi var?

#MilkshakeFC: Buse Korkmaz, Kürşat Juan, Berfin Öztürk, Adem Ön

#SmoothieFC: Cemre Solmaz, Berke Juan, Didem Açar, Yağız Çiçek

Bu kapışmada en çok görüntülenme alan takım hashtag’i kazanan takım olacak. Sadece bu kadar da değil! Kazanan takım hashtag’ini kullanıp #dimeskapışması challenge’ına katılan 100 kişiye sürprizimiz var!!

Kapışmaya katılmak için aşağıdaki tüm detayları okumayı unutma!

 

1 - #dimeskapışması tarihleri ne zaman? 

14 Temmuz 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında kapışmaya katılabilirsin!

 

2 -  #dimeskapışması challenge’ına katılmak için hangi hashtag’leri kullanmam gerekiyor?

Ana hashtag’imiz #dimeskapışması ve desteklediğin takımın etiketini birlikte kullanmalısın! Ortamı sallayanlardansan #MilkshakeFC, enerji katanlardansan #SmoothieFC etiketlerini ve hangi takımdan olursan ol #dimeskapışması‘nı kullanarak kapışmaya katılabilirsin!

 

3- #SmoothieFC ve #MilkshakeFC ne demek?

Enerji katan DİMES Smoothie takımını destekliyorsan; Smoothie Family Club; #SmoothieFC

Ortamı sallayan DİMES Milkshake takımını destekliyorsan; Milkshake Family Club; #MilkshakeFC hashtag’lerini kullanabilirsin! 

 

4 - Kaç adet video paylaşabilirim?

Takımını desteklemek için dilediğin kadar video paylaşabilirsin; ne kadar çok video o kadar çok destek ve kazanma şansı! 

 

5 - #dimeskapışması challenge’ına katılınca ne kazanacağım?

Kapışma bittikten sonra en çok görüntülenme alan takım hashtag’i kapışmanın kazananı olacak. Kazanan takım hashtag’ini kullanıp video paylaşan 100 kişiye desteklediği takıma özel ürünler bulunan sürpriz #dimeskapışması kutumuz hediye!

 

6 - #dimeskapışması challenge’ına nasıl katılabilirim?

Yapman gerekenler çok basit ama takımın için de çok önemli! Hangi takımın kazanacağı senin desteğine bağlı.

#MilkshakeFC ya da #SmoothieFC takımlarından hangisini desteklemek istediğini seçtiysen kuralları açıklıyoruz!

#SmoothieFC için örnek video: https://vm.tiktok.com/ZSJgVrxUR/

#MilkshakeFC için örnek video: https://vm.tiktok.com/ZSJgVrqmk/

“DİMES Kapışması” müziğimizi kullanarak (https://vm.tiktok.com/ZSJbKJdm8/), danslarınla ya da hareketlerinle desteklediğin takımı belli edecek şekilde video çekmelisin. EN ÖNEMLİ nokta ise hashtag’ler! Desteklediğin takımın hashtag’ini ve #dimeskapışması hashtag’ini mutlaka videonun açıklama kısmında kullanmalısın!

#MilkshakeFC ve #SmoothieFC hashtag’lerine bakıldığında en çok hangi hashtag görüntülenme almış görülebilecek. Unutma, ne kadar çok destek o kadar çok kazanma şansı! 

TikTok’ta www.tiktok.com/@dimesclub.tr ‘yi takip edersen de çok seviniriz! 

 

7 - Videoyu tek başıma mı çekmeliyim yoksa bir arkadaşımla mı?

Dilediğin gibi; istersen tek istersen de aynı takımı tuttuğun bir arkadaşınla birlikte video çekersen çok seviniriz! ? Kendini göstermek zorunda da değilsin! Yapacağın edit videoları ile de takımını destekleyebilirsin! 

 

8 - Videoda iki takımın hashtag’ini de kullanabilir miyim?

Hangi takımın kazanacağını belirleyen sizler olacağınız için sadece desteklediğin takımın hashtag’ini kullanmanı tercih ederiz.

 

9 - “DİMES Kapışması” müziği nedir?

#dimeskapışma’sı için Aleyna Tilki’nin bizim için hazırladığı müziği dinlemediysen, buradan dinleyebilirsin: https://vm.tiktok.com/ZSJbKJdm8/ 

Kapışmaya katılmak için çekeceğin videoda mutlaka bu müziği kullanmalısın.

 

10 - TikTok hesabım gizli olsa da kapışmaya katılabilir miyim?

Yarışmaya katılımının geçerli olabilmesi için TikTok hesabının açık olması gerekmektedir. Gizli hesaplardan yapılacak olan paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

11 - TikTok’ta paylaşım yaptım ancak sonra sildim, kapışmaya katılmış sayılır mıyım?

Kapışma boyunca ve bittikten sonra paylaşılıp ardından silinen videolar değerlendirmeye alınmayacaktır. Videonu değerlendirebilmemiz için silmemelisin.

 

12 - TikTok dışında bir yerden kapışmaya katılabilir miyim?

Yarışmamız sadece TikTok için geçerlidir. Instagram’dan post, story veya DM üzerinden, Twitter, Facebook gibi kanallardan gönderilen fotoğraf ve videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

13 - Kapışma sonucu ne zaman açıklanacak?

31 Ağustos'ta açıklanacak.

 

14 - Kazananlar nerede duyurulacak?

DİMES Club’ın TikTok (@dimesclub.tr) hesabında duyurulacak. Kazananların duyurusunu kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutma!

 

15 - Kazanan neye göre seçiliyor?

En çok görüntülenme alan hangi takımın hashtag’i ise o takım kazanmış olacak. Kazanan takımı destekleyen, takım hashtag’ini kullanıp diğer tüm kurallara uyarak video paylaşan 100 kişi seçilecek. Videoda rakip ürün, cinsellik, argo, hakaret, siyasi görüş görsel ve/veya metin içeren paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

16 - Kazananları kim seçecek?

Sürpriz #dimeskapışması kutusunu kazanan kişiler paylaştıkları içerik kriterleri de göz önünde bulundurularak Jüri tarafından seçilecektir.

 

17 - Kaç kişi kazanacak?

Kazanan takım hashtag’ini kullanıp tüm kurallara uyarak video paylaşımı yapan 100 kişi sürpriz hediyemizin sahibi olacak.

 

18 - Sürpriz #dimeskapışması kutusunun içinde neler var?

Adı üstünde sürpriz! Küçük bi’ ipucu vermek gerekirse; desteklediği takıma özgü aksesuarlar ve çok daha fazlası bu kutuda! 

 

19 - 18 yaşından küçüğüm ne yapmam lazım?

18 yaşından küçükler yarışmaya katılabilir.

 

20 - Hediyenin gönderimi için kargo ücreti ödemem gerekiyor mu?

Kazananlar hediye gönderimi sürecinde herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Gönderimler sadece Türkiye içi olacaktır. 

 

 21 - Hediyeyi kazandığımda benim yerime başka birine devredebilir miyim?

Hediyeyi kazanma durumunda kazanan haklarını bir başkasına devredemez ve satamaz. Hediyeyi istememe durumunda hak kaybının oluşmaması ve yedek listesinden bir seçim yapılması için DİMES’e 3 gün önceden haber vermelisin. Hakların yedeklere devredilmesini sadece DİMES uygulayacaktır.

 

22 - Yedek olarak yarışmayı kazanırsam ne durumda asil olabilirim?

Asli kazananlar 3 gün içinde DİMES ile iletişim kurmazsa hakları otomatik olarak yedeklere devredilecek ve ödül kazanacak kişi sırasıyla bu yedek listesi içinden seçilecek. Yedek listeye dahil olmak herhangi bir hak kazanımı oluşturmayıp ödül için seçilme garantisini vermez.

 

23 - Bir kişiye birden fazla hediye verilebiliyor mu?

Maalesef, kimseye haksızlık olmaması için her bir kazanana bir adet hediye gönderilecek.

 

24 - Kazananlara nasıl ulaşılacak?

Kazanan kişilere DİMES Club’ın TikTok hesabından (@dimesclub.tr) DM yoluyla ulaşılacak. Sana ulaşabilmemiz için bizi TikTok’ta takip etmeyi ve mesajımızın sana iletilebilmesi için gizlilik ayarlarından mesaj bildirimlerini açmayı sakın unutma!