DİMES

EN

DİMES Club Boş Yok Hediye Çok

DİMES Club Boş Yok Hediye Çok

Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Nobel Pazarlama Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.06.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.4900 sayılı izni ile gerçekleştirilecek yasal bir kampanyadır.

Çekilişe nasıl katılırım?

DİMES 6*200 ml ya da 9*200 ml ("Kampanyaya Dahil Paketler") satın alarak, bu paketlerin üzerindeki yapışkanlı etiketin altından çıkan kampanya kodlarını www.dimesclub.com çekiliş sayfasına girmeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan formu eksiksiz şekilde doldurmayı unutmayın!

Kampanyada kaç çeşit Dimes ürünü var?

Dimes Şeftali Nektarı, Dimes Karışık Nektar, Dimes Kayısı Nektarı, Dimes Vişne İçeceği ve Dimes Ananas İçeceği olmak üzere 5 çeşit ürünümüz var. Favorini seçerek kampanyaya istediğin ürünümüzle katılabilirsin!

Katılım ücretli midir?

Kampanya kapsamında sayılan ürünlerin satın alınması dışında  www.dimes.com internet adresinden yapılacak başvurularda herhangi bir ücret ödenmemektedir.

İnternete bağlantı ücreti kullanıcıya aittir.


Kampanya kodunu nereden bulabilirim?

DİMES 6*200 ml ya da 9*200 ml ("Kampanyaya Dahil Paketler") satın alarak, bu paketlerin üzerindeki yapışkanlı etiketin altında yer alan kampanya kodunu bulabilirsin!

Kampanya kodunu nasıl girerim?

www.dimesclub.com ana sayfasında yer alan çekiliş formundaki kampanya kodu giriş alanına kampanya kodunu girebilirsiniz.

6’Lı ya da 9’lu Paketler Yerine Tekli Ürünler Alarak Çekilişe Katılabilir miyim?

Çekilişe katılabilmek için yapışkanlı etiketin arkasındaki kampanya kodunun kullanılması gereklidir. Yapışkanlı etiketler sadece 6’lı ve 9’lu paketlerimizde mevcuttur; dolayısıyla tekli ürünlerimiz ile çekilişe katılmak mümkün değildir.

Her Yeni Kod ile Çekilişe Tekrar Katılabilir miyim?

Kampanya süresi boyunca çekilişe dilediğiniz kadar kampanya kodu ile katılabilirsiniz; fakat her bir çekiliş kodu 1 kere kullanılabilir. ( Örneğin bir kez kullandığınız kampanya kodunu tekrar kullanamazsınız.) Çekiliş kodunu 17 Ağustos’tan itibaren 27 Kasım 22:00’a kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 27.11.2020 tarihi saat 22:00’dan sonra şifrelerin kullanılması mümkün olmayacaktır. 

Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?

Çekiliş 2 Aralık 2020 saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.


Kazanan talihliler nereden duyurulacak?

Çekiliş sonuçları, 04.12.2020 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecektir.

Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?

Asil talihli, ikramiye teslimi için en geç 19.12.2020 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 03.01.2021 tarihine kadar kimliği ve şifreli ürün paketleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyesini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve şifreli ürün paketleri ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Şifrelerin okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişe kimler katılabilir?

Çekilişe katılacak kişilerin Milli Piyango kuralları gereğince 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

Boş Yok Hediye Çok olarak belirtilen hediyeler nelerdir?

Çekiliş kapsamında 1 (bir) kişiye Apple iPhone XR 64 GB Cep telefonu, 5 (beş) kişiye Oxelo Yetişkin 5XL Scooter ve 50 (elli) kişiye Ring Light Led Telefon Işığı hediye edilecektir. Çekiliş kapsamında çıkan her bir şifreden “Anında Hediye” kategorisindeki hediyelerden biri katılımcıya sağlanacaktır. Bu kapsamda;

Günlük 1 (bir) gb ve Günlük 250 (ikiyüzelli) mb internet ya da

*Qumpara Mobil Uygulaması’nda 10 TL hediye ya da

Koton 10,00- TL değerinde hediye çeki ya da

D&R 10,00- TL hediye çeki şifreyi kullanan katılımcılara sağlanacaktır.

*Kampanyaya aynı telefon numarasını kullanılarak ikinci kez katılan tüketiciler anlık ödüllerden Qumpara puan kazanırsa ödül 5 TL Qumpara puan değerinde olacaktır. Üçüncü ve daha fazla katılımlarda ise ödül 1 TL Qumpara puan olacaktır.

Çekilişe birden fazla kod ile katılabilir miyim?

Çekilişlere birden fazla farklı kod ile katılabilirsiniz. Her katılım kazanma şansınızı arttırmaktadır.

Kodum silik/hatalı/eksik çıktı, ne yapmalıyım?

Kodun fotoğrafın çekip info@dimes.com.tr adresine ya da dimesclub sosyal medya hesaplarımıza ileterek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hediyelerin "Garantisi / Garanti Belgesi" Mevcut Mudur?

www.dimesclub.com sitesinden aldığınız her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

Hediyemin bana ulaşmadan sevkiyatı sırasında hasar gördüğünü fark ettim. Ne yapabilirim?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

Hangi ürünleri iade edememekteyim?

a. Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra iade yapılamamaktadır.

b. Ürünlerin iadesi; ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile yapılmaktadır.

c. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler kabul edilmeyecek ve iade işlemi yapılmayacaktır.

Hediyemin arızalı olması durumunda ne yapmalıyım?

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Kargo takibimi veya teslimat bilgilerimi nereden öğreneceğim?

Milli Piyango çekilişi sonrası kazanan olmanız durumunda hediyeniz kargo aracılığı ile ücretsiz olarak üyelik bilgilerinizdeki teslimat adresinize gönderilecektir. Yanlış ve ya eksik olarak verilen adres bilgilerinden dolayı ulaştırılamayan kargoların sorumluluğu DIMES’ e ait değildir. Kullanıcıların adres ve kişisel bilgileri doğru girilmiş olmalıdır. (Hediyelerinizi size sağlıklı şekilde ulaştırabilmemiz için yazacağınız adres bilgilerinizi kontrol edin ve hafta içi 09.00-18.00 saatleri içinde bulunacağınız adresi belirtin ) Kargo bedelleri DİMES tarafından karşılanacaktır.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1.        Bu kampanya 17.08.2020– 27.11.2020 (Saat 22:00’a kadar) tarihleri arasında geçerlidir. Belirlenen kampanya süresi boyunca çekilişe dilediğiniz kadar kampanya kodu ile katılabilirsiniz; fakat her bir çekiliş kodu 1 kere kullanılabilir.( Örneğin yapışkanlı etiketin arkasında yer alan kampanya kodunu sadece bir kez kullanabilirsiniz.)  
                                                                                                                          
2.         Hediye çekilişi 02.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir. DİMES bu tarihi değiştirmek konusundaki hakkını saklı tutar. Milli Piyango İdaresi’nden veya mücbir sebeplerden kaynaklanan gecikme ve ertelemelerden DİMES sorumlu değildir.

3.         Web sitesinde yer alan hediye ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altında olup, garanti belgesinde belirtilen hükümlere tabidir.

4.         Teslimat sırasında ürün paketinin açılarak armağanlarınızın sağlamlığı kontrol edilmelidir. Herhangi bir hasar tespit edildiğinde, ürünü teslim eden kargo firması tarafından tutulacak hasar zabıt formu ile ürün iade edilmelidir. Aksi halde teslimat onayından sonra tarafımıza yapılacak hasar bildirimi ve itirazlar kabul edilmeyecektir. Nakliyeden doğacak hasarlar kargo firmasına aittir.

5.         DİMES gerek gördüğü takdirde kampanyanın içeriğini ve süresini değiştirme, kampanyanın durdurulması veya sonlandırılması, hediye ve çekiliş miktarlarını, çekiliş kazanma şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

6.    Hediyeler nakde çevrilemez, değiştirilemez ve devredilemez.

7. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

8.   Çekilişe katıldığınız takdirde, bu belgede ve kampanya detaylarında yer alan tüm şartları kabul ettiniz anlamına gelir.