DİMES

EN

DİMES Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

DİMES Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

Kimi tüm hafta yapamadığı için hafta sonunu iple çekiyor; kimi ise “Onsuz olmaz!” diyor. Hepimizin kahvaltı kültürü farklı olsa da, yapılan uzun kahvaltıların yerini hiçbir şey alamaz biliyoruz. :) Lideri olduğumuz Sıkma ürünlerimizle kahvaltıya başka bakarken kahvaltıyı sizler için vazgeçilmez bir deneyime dönüştürmeye devam ediyoruz.

Meyveye olan tutkumuz ve günün her saatinde kahvaltı yapma isteğimiz, bizi İstanbul’un popüler kahvaltı adresi olan DİMES Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’na getirdi. Yılda 3 milyon tekil ziyaretçisi olan, akşam saatlerine kadar keyifle vakit geçirebileceğiniz bu sokağa, leziz sofralar kurmak ve kahvaltı keyfinize eşlik etmek için sponsor olduk! Size renkli anlar yaratmak adına sahiplendiğimiz DİMES Beşiktaş kahvaltıcılar sokağı ile kahvaltıya başka bakıyoruz.

1.5 yıl boyunca 13 farklı proje, 20’ye yakın mimar ve 300 kişilik bir ekiple çalıştık. Sokakta yer alan 28 apartmanın ve 21 kahvaltıcının 2352 metrekare cephesini yenileyip sokağın atmosferini değiştirdik. 17 farklı renkle sokağa meyvelerin renklerini ve pozitif enerjisini taşıdık. Pişinin kokusuna karşı koymak biraz zor, biliyoruz. Bu sebeple, pişiye giden yolları ve kaldırımları düzenledik. Mekanların tentelerini, masa ve sandalyelerini yenileyerek kahvaltı keyfinizi katlayarak arttırmayı amaçladık.

Biz, her seçimin önemini biliyor; küçük şeylerin büyük güzellikler yarattığına inanıyoruz. Kahvaltının bütünleştirici ve keyif verici etkisini daha da arttırmak ve yaşadığınız deneyimi daha da güzelleştirmek için sahiplendiğimiz sokağımıza sizleri de kahvaltıya bekliyoruz!  :)